Hotel Atrium, Mariusz i Gosia

Dodane przez
Comments are closed

Miałem przyjemność fotografować ślub Gosi i Mariusza, ślub w Parafii Św. Rodziny na ulicy Królowej Korony Polskiej. Parę słów o warunkach. Duży kościół widać na załączonych zdjęciach. Niestety mimo słonecznego popołudnia słońce świeci głównie w witraż za organami, co zaskutkowało włączeniem sztucznego oświetlenia. Reszta bez uwag, dużo miejsca, można się rozwinąć z teleobiektywem i standardowym zoomem. Państwo Młodzi siedzą na tyle daleko od ołtarza, że można robić zdjęcia bez ciągłego wychodzenia Księdzu na widok. Szeroki kąt tylko do zdjęć „efektowych”. Po wyjściu z kościoła ostre światło prosto w twarz wychodzących, zdjęcia raczej z lampą - rozjaśniamy cienie.

Impreza odbywała się w Hotelu „Atrium” na Wojska Polskiego w sali od strony zachodniej. Bardzo fajne światło zachodzącego słońca rozproszone przez białe rolety. Oczywiście gości siedzący tyłem do okna musiałem doświetlić lampą, ale starałem się wykorzystać dzienne światło tak długo jak można. Jasne żółte ściany i biały sufit nie przeszkadzają w używaniu lampy. Szczególnie fajnie wychodzą zdjęcia z flashem odbitym częściowo od ściany i sufitu.

Bardzo fajne połączenie lokalizacji Kościoła i Hotelu w odległości dwóch przecznic – goście mogli przejść na piechotę. Lokal w wysokim standardzie jak zresztą widać na zdjęciu.

Gosia i Mariusz

 

 

 

 

 

 

Napisane przez