Fotograf i kamerzysta na wesele – czy warto łączyć te usługi

Czy warto łączyć usługi kamerzysty i fotografa na weselu? A może jednak postawić tylko na jedną usługę? Nasz tekst pomoże rozwiać wszystkie wątpliwości, więc zachęcamy do zapoznania się z jego treścią!

Fotograf i kamerzysta na weselu – zalety

Do największych zalet łączonej usługi można zaliczyć fakt, że będziemy mogli zapewnić sobie pełną pamiątkę z dnia ślubu. Same zdjęcia może i wyglądają pięknie, ale wiadomo, że obejrzenie filmu z własnego dnia ślubu to wyjątkowe przeżycie, zwłaszcza że wiele par się stresuje i połowy nie pamięta. Jeśli zatem zdecydujemy się połączyć dwie usługi, to będziemy mieli szansę na powrót do tych pięknych wydarzeń. Co więcej, będą to pamiątki na długie lata, do których będzie można wracać w dogodnym dla siebie czasie.

Fotograf i kamerzysta na weselu – wady

Choć zatrudnienie fotografa i kamerzysty na wesele niesie ze sobą wiele zalet, to nie jest to rozwiązanie wolne od wad. Mowa tutaj przede wszystkim o kosztach, jakie wynikają z tego tytułu. Ograniczenie się do zatrudnienia samego fotografa to znacznie niższy koszt, niż połączone usługi.

Dlatego osoby o ograniczonym budżecie mogą myśleć o rezygnacji z usług kamerzysty, zwłaszcza że wielu uważa, że to zdjęcia są najważniejsze. Jednak nie jest to prawdą, ponieważ dopiero na filmie wiele par może zobaczyć, jak dokładnie wyglądał ich dzień ślubu. Jeśli zatem trzeba ograniczyć weselne wydatki, to warto zrobić to przy okazji innych atrakcji, dekoracji, czy innych dodatków.

Fotograf i kamerzysta na wesele – warto łączyć usługi, czy nie?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się formalnością, ponieważ widać, że łączenie usług fotografa i kamerzysty może okazać się dla nas szansą na zdobycie pięknej pamiątki z dnia ślubu. Owszem podwójna usługa może być droższa, ale skoro to najważniejszy dzień z życia, to nie powinniśmy oszczędzać na takich elementach, które pozostawiają nam piękną pamiątkę. Oczywiście ostateczna decyzja należy do każdego z nas, ale warto mieć na uwadze wszystkie korzyści płynące z łączonej usługi, a nie będzie trudności z jej podjęciem.

Podobne wpisy