Gdzie we Wrocławiu można zorganizować ślub i wesele w plenerze?

Wrocław daje nam naprawdę wiele możliwości na to, by zorganizować ślub i wesele w plenerze. Które z nich brać pod uwagę? Gdzie warto zorganizować swój wielki dzień? Poniżej znajdziesz kilka propozycji na organizację ślubu i wesela w plenerze, więc koniecznie się z nimi zapoznaj!

Ślub i wesele w ogrodzie

Jeśli mamy to szczęście, że mieszkamy w domu jednorodzinnym i do swojej dyspozycji mamy duży ogród, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby to właśnie na nim zorganizować swój ślub w plenerze we Wrocławiu i okolicach. Na pewno warto tutaj pokusić się o ustalenie daty w sezonie letnim, ponieważ to właśnie wtedy temperatury będą odpowiednie do zabawy na świeżym powietrzu. Poza tym warto też pomyśleć o wynajmie namiotu z wyposażeniem, ponieważ to właśnie on zapewni odpowiednią przestrzeń do odpoczynku, czy nawet do tego, by w spokoju zjeść posiłek.

Villa Greta

Jeśli rozważamy organizację ślubu i wesela nie tylko w samym Wrocławiu, ale również w jego okolicach, czy na całym Dolnym Śląsku, to na pewno godna uwagi będzie Villa Greta. Znajduje się w Dobkowie, a dokładniej mówiąc w Górach Kaczawskich. To XIX – wieczna wieś, która zapewnia idealną przestrzeń do organizacji ślubu w plenerze, jak również samego przyjęcia weselnego. Villa Greta na pewno przypadnie do gustu tych par, które myślą o organizacji wesela w stylu rustykalnym.

Pałac Brzeźno

Bardzo ciekawym miejscem może okazać się również Pałac Brzeźno i o jego wyborze powinny pomyśleć te pary, które pragną zorganizować wesele w eleganckim stylu. Sam Pałac Brzeźno robi wrażenie, ponieważ jego wnętrza zastały zachowane na wysokim poziomie. Jednak równie piękny jest sam teren, który go otacza. Czeka tutaj piękny park, który również sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających par. Idealnie sprawdzi się na ślub w plenerze, jak również na wesele na 200 gości.

Ślężański Młyn

Na ślub i wesele w plenerze we Wrocławiu i okolicy nadaje się też Ślężański Młyn. Położony jest we wsi Szczepanów, a więc od samego Wrocławia dzieli to miejsce zaledwie 35 km. Do dyspozycji gości pozostaje teren Młyna, staw oraz piękny i rozległy ogród, który idealnie nada się zarówno na ceremonię zaślubin, jak i na przyjęcie weselne.

Podobne wpisy