Cześć! Jestem fotografem.

Wyobraź sobie, że Czas zatrzymał się najlepszym momencie. Witam w moim świecie, świecie fotografii w którym wszyscy wyglądają wspaniale. Każde zdjęcie które Państwo ode mnie otrzymujecie, jest starannie retuszowane. Retusz zdjęcia to nie tylko usunięcie wad skóry, wygładzenie zmarszczek. Każde zdjęcie jest traktowane indywidualnie. Poprawiana jest kolorystyka zdjęcia, kompozycja obrazu, wady spowodowane zastosowanymi obiektywami, niepożądane zniekształcenia postaci. Wszystkie te czynności mają spowodować że zdjęcie się podoba – wiadomo że jest poprawiane, ale nie specjalnie wiadomo jak i w którym miejscu.

Po wielu latach pozostaną tylko wspomnienia, dzisiaj każdy robi zdjęcia, ale wywołuje niewielu.

Prawdziwa wartość to wyselekcjonowane zdjęcia wywołane na klasycznym papierze fotograficznym. Dziś każdy ma aparat fotograficzny. W czasie wakacji czy imprez rodzinnych robimy tysiące zdjęć . Później brakuje czasu na wybranie tych najważniejszych i na oglądanie tych zrobionych tysięcy. Rolą fotografa jest wykonanie i wybranie tych kilkunastu lub kilkudziesięciu najlepszych oraz wywołanie na papierze fotograficznym. Zatrzymanie najważniejszych chwil i emocji.

W dzisiejszym zabieganym świecie brakuje czasu na wszystko. Potrzebujesz zdjęć ale nie masz czasu przyjechać – przyjedziemy do Ciebie i zapewnimy najwyższą jakość Fotografii. Fotografia rodzinna jest dzisiaj mocno niedoceniana. Jest takie przysłowie „Nigdy nie będzie lepszej okazji do zdjęcia niż TERAZ”. Czas przemija, bliscy odchodzą pozostają wspomnienia i zdjęcia. Zadzwoń i umów się na sesję w domu – pozytywne emocje gwarantowane.